• Неодамнешно
Семејствољубовнишоп Доо Смешни Кампување Двојка Маица Маж И Жена Партнер За Кампување Маица, Камперска Кошула, Кошула За Кампување
zoom_in

Семејствољубовнишоп Доо Смешни Кампување Двојка Маица Маж И Жена Партнер За Кампување Маица, Камперска Кошула, Кошула За Кампување

DEN 301.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница!Ексклузивно familyloveshop доо новина sweatshirt е дизајниран и печатени во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!- Средна ткаенина - Класично вклопување - Трча точно по големина - етикета за солза-гарантирано задоволство на Клиентите 100% - Бренд : Семејна Љубовница Доо-Стил На Должина На Ракавот : Долг Ракав-Материјал : Гилдан-Содржина На Ткаенина : 100% Памук-Пол : Унисекс - Боја : Повеќе бои - Стил На Вратот На Облеката : техника На Печатење на вратот На Екипажот : ДТГ (Директно До Облека).

Избор на купувачи..