• Неодамнешно
Предупреди ВИНЧ ВИНЧ ДОДАТОЦИ
zoom_in

Предупреди ВИНЧ ВИНЧ ДОДАТОЦИ

DEN 4255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова Предупредува Индустрии Винч е монтиран на возило и има капацитет за влечење од 10.000 фунти. Има синтетичко јаже од 150 стапки. Мотор со висок излез 6 КС за зголемен 10.000 фунти. капацитет на влечење (нагоре од 8.000 фунти. ). Достапно со 150 'од 3/8" дијаметар лесен, лесен За ракување Со Синтетичко јаже Спидура; Идеален за поголеми, потешки возила. Рестилизирано куќиште за полимерни контролни пакети со висока јачина; Tономска Т-рачка За спојка од нерѓосувачки челик За лесна употреба. Карактеристики две нафтени чаури инсталирани на собранието на запчаници; ip68 водоотпорен Олбрајт електричен контактор. Склопот на завртки и мијалник го заменува прстенот за задржување на вратилото на сопирачката; Во Клакамас, Орегон.

Избор на купувачи..