• Неодамнешно
Перформанси на ерл 64191944ЕРЛ Црево За Гориво
zoom_in

Перформанси на ерл 64191944ЕРЛ Црево За Гориво

DEN 1036.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Брзина-Флекс линија 4 Женски Вртливата Двата Краја Црево Големина 4 Должина 44.; Нашите фабрички склопени црева се направени од истото заштитено црево од плетенка од НЕ ' рѓосувачки челик заштитено од екструдиран тефлонски, што е светски стандард на тркачката индустрија за флексибилни црева за сопирачки, спојки и инструменти. Цревата се собрани со БРЗИНАТА На Ерл-ФЛЕКС стегање или занишани трајно инсталирани краеви на цревото. Секое црево е тестирано на притисок на 4.000 пси.; Екструдирани ТЕФЛОНСКИ.

Избор на купувачи..