• Неодамнешно
Пронајдени Жени Секси Y2K Плетен Мини Фустан Исечок На Градите Тенк Фустан Без Ракави V-Вратот Тенок Фит Едноделна Улична Облека Со Висок Струк Црна XL
zoom_in

Пронајдени Жени Секси Y2K Плетен Мини Фустан Исечок На Градите Тенк Фустан Без Ракави V-Вратот Тенок Фит Едноделна Улична Облека

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фустанот од камизола на оваа дама е секси во стил со едноставни шеми на бои. Опис на производот. 1. Тесен фустан, совршено ја покажува својата кривина, ве прави привлечни во толпата. 2. Совршено совпаѓање со вашите омилени слатки високи потпетици, совпаѓање со накит, лесно совпаѓање со модерни чанти, правејќи да изгледате помодерно и шик. Атрибут на производот. Материјал : плетени. Стил : секси. Декорација : шуплив дизајн. Тип на јака : V-вратот. Ракав : Без Ракави. Боја : портокалова, црна. Големина : С, М, Л, ХЛ. Топло потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-фустанот е изработен од плетена ткаенина, која е поудобна, еластична и мека. Не треба да се грижите дали ќе ве видат. Кул лето - овој едноставен фустан без ракави е совршен за топло време поради удобниот и стилски крој и меката текстура. Секси стил-исечениот дизајн на градите на фустанот ја прикажува вашата контура на кривата, што е најдобриот избор за одмор. Направете ве попривлечни, помодерни и изгледајте слатко. Слаб тип на вклопување-Тенок прилагоден дизајн без ракави ве прави попривлечни и стилски и изгледа поубаво. Направете ве повеќе секси и шармантни. Многу прилики-облеката е многу погодна за семејно носење, секојдневно носење, секојдневна облека, излегување со состаноци, состаноци, ноќен живот, клубови, фотографија на плажа и улица.

Избор на купувачи..