• Неодамнешно
Летни Фустани За Жени Цветни Лабави Обични Фустани Со Големи Димензии Фустан Со Средни Ракави Фустан Со Ракави
zoom_in

Летни Фустани За Жени Цветни Лабави Обични Фустани Со Големи Димензии Фустан Со Средни Ракави Фустан Со Ракави

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Флорална Мода Женски Лабав Обичен Фустан Со Големи Димензии Летен Фустан Со Ракави Со Ракави. Материјал : вискозни влакна. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 320гр. големина На Пакетот : 35х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 95см/37,40" Рамо : 27,8 см/10,94" Ракав : 43,5 см/17,13" Должина : 112,2 см/44,17" Полите : 98,5 см/38,78"Големина : М Биста : 100см/39,37" Рамо : 28см/11,02" Ракав : 44,5 см/17,52" должина : 113см/44,49" полите : 102,5 см/40,35"големина : л биста : 105см/41,34" рамо : 28,2 см/11,10" ракав : 45,5 см/17,91" должина : 113,8 см/44,80" полите : 106,5 см/41,93"големина : xl биста : 110см/43.31" рамо : 28.4 см/11.18" ракав : 46.5 см/18.31" должина : 114.6 см/45.12" полите : 110.5 см/43.50" Фустани За Жени 2023 обични плус големина. сарафани за жени секси плус големина. бел плус големина фустан за жени долго. бели макси здолништа за жени. голф здолништа за жени.

Избор на купувачи..