• Неодамнешно
Машки Дуксер Со Качулка Aut И Зима Мода Секојдневен Едноставен Џемпер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Врвови На Пуловер
zoom_in

Машки Дуксер Со Качулка Aut И Зима Мода Секојдневен Едноставен Џемпер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Врвови На Пуловер

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 118см/46.46" Должина : 70см/27.56" Ракав : 55см/21.65" Рамо : 58см/22.83" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 БИСТА : 122см/48.03" Должина : 72см/28.35" Ракав : 56см/22.05" РАМО : 60СМ/23.62" големина : xl сад : 10 Велика британија : 12 еу : 40 биста : 126см/49.61" должина : 74см/29.13" ракав : 57см/22.44" РАМО : 62см/24.41" големина : xxl сад : 12 велика британија : 14 еу : 42 биста : 130см/51.18" должина : 76СМ/29.92" Ракав : 58см/22.83" Рамо : 64см/25.20" Големина : хххл сад : 14 велика британија : 16 Еу : 44 биста : 134см/52.76" ДОЛЖИНА : 78СМ/30.71" ракав : 59см/23.23" рамо : 66см/25.98" машка есенска и зимска мода обичен ЕДНОСТАВЕН ЏЕМПЕР СО КАЧУЛКА СО качулка Со долги ракави карактеристики : € материјал ● изработен е од материјали, доволно Издржлив за секојдневно носење. Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Натпревар●Машкиот џемпер лесно се совпаѓа и може добро да се совпадне со панталоните.●Прилики}Машкиот џемпер е избор за секојдневно носење, одење на шопинг и работа.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Сите сезони пол : Мажи и жени прилика : Дневен и работен стил : Мода И краток материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Должина : Должина : Одговара За големината што добивате : 1 еез џемпер 1. 1. 1.

Избор на купувачи..