• Неодамнешно
Повеќебојна Завеса За Туширање, Издржлива Завеса За Туширање Зимска Празнична Машина За Перење Декоративна Бања
zoom_in

Повеќебојна Завеса За Туширање, Издржлива Завеса За Туширање Зимска Празнична Машина За Перење Декоративна Бања

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : Полиестер. Мерење : (опционално). 71 х 71 инчи (180 х 180 см). 59 х 71 инчи (150 х 180 см). Боја : (4 опционално). Подарок : 12 куки Водоотпорен отпорен-функцијата на водоотпорен ви носи удобност. Доаѓа со 12 куки за завеси за туширање кои беа лесни за инсталирање. Отпорниот го прави способен да издржи груби и влажни средини. Квалитетна Конструкција-Изработена од стручно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, која е направена да издржи средини за бања богати со влага. Како Да се мие-машина за перење во ладна вода, деликатна циклус. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, ве молиме контактирајте не навреме.

Избор на купувачи..