• Неодамнешно
Кетијх-чн Женски Пуловер Дуксер Половина Патент Исечени Дуксери Четвртина Патент Пуловер Дуксери Црна, 2XL
zoom_in

Кетијх-чн Женски Пуловер Дуксер Половина Патент Исечени Дуксери Четвртина Патент Пуловер Дуксери Црна, 2XL

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Табела За Обична Големина : . Големина : S Биста : 116cm/45.67" Рамо : 70cm/27.56" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 66cm/25.98"Големина : M Биста : 122cm/48.03" Рамо : 71cm/27.95" Ракав : 52cm/20.47" Должина : 68cm/26.77"Големина : L Биста : 130см/51.18" рамо : 72см/28.35" ракав : 53см/20.87" должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 138см/54.33" рамо : 73см/28.74" ракав : 54см/21.26" должина : 72см/28.35"големина : xxl биста : 146см/57.48" рамо : 74см/29.13" ракав : 55см/21.65" должина : 74см/29.13" Дуксер на екипажот, Класичен пуловер ,дуксер со печатење во риги ,кошули Со Долги ракави,секојдневен лабав стил На вклопување.Модерен дизајн на блок во боја ја прави најслатката Маица во ова лето!. Едноставен, но печатен џемпер во моден стил врвови со долги ракави што ќе ви се допаднат. Оваа блуза за џемпери со врат на екипажот е неопходна за овааumn fall и зима. Пуловер со долги ракави, класични врвови; со покривка со должина на задник; можете да го спарите овој дуксер со фармерки, демин шорцеви, хеланки, јога панталони, патики, сандали или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед. Обични лабави блузи со дуксери совршени за надворешни работи,спорт,тренинг,атлетика,клуб,состаноци,работа,Шопинг,училиште, одмор или секојдневна облека. Есенска облека за жени 2023 година, дозвола За жени плус големина, мода за жени 2022 година, Бестселер, Дозвола за жени.

Избор на купувачи..