• Неодамнешно
Без граници на помладиот фустан со худи-врат
zoom_in

Без граници на помладиот фустан со худи-врат

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Убијте се во пријатна стил без граници на фустанот. Дизајнирано со ласкаво каросериско вклопување, ова необично суштинско двојки како симпатичен фустан со ладно време кога се здружи со вашите омилени чизми високи колени. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. над должината на коленото. V-врат со цртеж; Силуета на телото. Прикачен аспиратор. Сите детали за ребра. Достапно во разновидни бои. 100% полиестер акрилик. Машина за перење. Увезени. Облека за худи за јуниори од без граници.

Избор на купувачи..