• Неодамнешно
4,5 висок квалитетен порцелански керамички симпатична панда чаша со силиконски капак B11992
zoom_in

4,5 висок квалитетен порцелански керамички симпатична панда чаша со силиконски капак B11992

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : Порцелански/керамички мерења : 3 "(dia) x 4,5 (ч) инчи изработени од висококвалитетна керамичка, убава шема на панда на силиконскиот капак на кригла што нема да се извлече кога ќе се крене од центарот. За да го отстраните капакот , едноставно подигнете од страна. Машината за миење садови и микробрановата безбедна. Совршен подарок за кој го сакаат кафето во секое време од денот. 4,5 "висок квалитетен порцелански керамички симпатична панда чаша со силиконски капак.

Избор на купувачи..