• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Сина божрка темна платно уметност по боја пекара црна мат, дрвена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Сина божрка темна платно уметност по боја пекара црна мат, дрвена рамка

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „сина божрка темна“ платно уметност по бои пекари црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..