• Неодамнешно
Miaенска Miabella 11- Carat T.G.W. Октагон, розов Топаз и Карат Т.В. Обетки со капки со двојна стерлинг со дијаманти, стерлинг сребро
zoom_in

Miaенска Miabella 11- Carat T.G.W. Октагон, розов Топаз и Карат Т.В. Обетки со капки со двојна стерлинг со дијаманти, стерлинг

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пинк Топаз. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Изработени во блескаво сребро, овие беспрекорни обетки се карактеризираат со две октагонски, сет-розови камења од розови топаз (11x9mm) опкружени со 6 (G-H, I1), 14 (G-H, I1-I2) тркалезно-сет и 84 Дијаманти со тркалезно, сет (G-H, I1), лизгајќи се на половина пат до главниот камен. Јасност на дијаманти : I1, I1-I2. Обетки за ореол.

Избор на купувачи..