• Неодамнешно
Комплет За Нокти Fcphome На Дупчалка За Карбидни Нокти Електрична Датотека Лак За Нокти Замена На Дупчалка За Нокти Брусење Ситен Песок со Вратило за Уметност На Нокти
zoom_in

Комплет За Нокти Fcphome На Дупчалка За Карбидни Нокти Електрична Датотека Лак За Нокти Замена На Дупчалка За Нокти Брусење

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис 20 парчиња Глави За Дупчалки За Нокти Електрична Датотека Брусилки За Нокти Битови За Замена На Дупчалки За Нокти Брусна Лента Вратило Фино Ронки За Маникир, Уметност За Нокти, Машина За Дупчење ( Златна ) Карактеристики Материјал : Метал. Големина : Околу 3. 70Х0. 70Х0. 70см/ 1. 45Х0. 28Х0. 28 инчи. Универзална големина која е компатибилна со речиси сите машини за вежба за нокти за маникир, кои се корисни алатки за полирање на ноктите, за професионална употреба во студио Или домашна Употреба Широк спектар на употреба : овој сет на глави за дупчалки за нокти е соодветен за салон за нокти, продавница за убавина, спа или домашна уметност за нокти, маникир и педикир, одлични алатки за секој професионален маникир или почетник, самостојна уметност за нокти дома, можете да ги споделите Со Вашите пријатели И семејства Пакет Вклучувајќи 20 х Вежба За Нокти битови што треба да ги инсталирате мандрелите за вежба за нокти во електричната машина за мелење нокти, потоа ставете ги лентите за брусење на главите на вежбите за нокти, вклучете го прекинувачот за електрична машина за Мелење нокти и можете да ја подготвите уметноста на ноктите, може да се примени за природни нокти, како и вештачки нокти. Универзална големина која е компатибилна со речиси сите машини за вежба за нокти за маникир, кои се корисни алатки за полирање на ноктите, за професијата. Овој сет на глави за вежба за нокти е соодветен за салон за нокти, продавница за убавина, спа или самостојна домашна уметност за нокти, маникир и педикир, одлични алатки за секој професионален маникир или почетник, самостојна уметност за нокти дома.

Избор на купувачи..