• Неодамнешно
Една насока нашиот момент за мириси на мириси Мини и парфем со големина на патување за жени
zoom_in

Една насока нашиот момент за мириси на мириси Мини и парфем со големина на патување за жени

DEN 464.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Една насока нашиот момент за мириси Подароци постави мини и парфем со големина на патување за жени, 2 парчиња. Една насока нашиот момент е инспириран и посветен на навивачите на One Direction. Бендот соработуваше тесно со експерти за мирис за да ги избере своите омилени мириси, на крајот создавајќи живописен и разигран овошен цветен мирис што ја одразува суштината на една насока. Пенливиот, сочен и женски мирис е составен од прскања со свежо овошје и сезонски цвеќиња нанесени со поттикнување на топол мошус. Розовиот грејпфрут, дивите бобинки и црвените, во комбинација со деликатес на ливчиња од јасмин, и франгипани со сувите дрвени тонови на мошус и пачули оставаат примамлив и разигран мирис на кожата. Вклучува : спреј за мирис на миризба Eau de Parfum 1.0 fl Oz и Eau de Parfum Spray Spray 1.0 fl oz. Инспирирани од и посветени на навивачите на One Direction. Почувствувајте ја чудесната разиграност на младоста и софистицираноста. Погодно за секојдневно носење и секогаш кога сакате да се чувствувате најдобро.

Избор на купувачи..