• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност морска школка II на сина платно уметност од Белинда Олдрих
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност морска школка II на сина платно уметност од Белинда Олдрих

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со обесени презентации во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, се одликува со школка на сина позадина. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Избор на купувачи..