• Неодамнешно
4-парчиња сјајна и мат розова стаклена топка Божиќна украс сет 4 “
zoom_in

4-парчиња сјајна и мат розова стаклена топка Божиќна украс сет 4 “

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

4-парчиња сет Оваа пакет ќе ви овозможи брзо да ја изградите вашата колекција и да го украсите вашиот дом во елегантен стил стаклени топки украси се розови во мешавина од сјајна и матни завршни топки се опремени со капачиња за украси (куки за украси не се вклучени) Димензии : 4 "(100мм) Материјал (и) со дијаметар : Сет на стакло/метална закачалка од 4. Совршен за венци и новогодишна елка. Топчињата се опремени со капачиња за украси (куки за украси не се вклучени).

Избор на купувачи..