• Неодамнешно
Скајленд со кадифето со тапациран акцент стол, модерен мек ергономиски клуб стол со раце и гумени дрвени нозе за затворен простор
zoom_in

Скајленд со кадифето со тапациран акцент стол, модерен мек ергономиски клуб стол со раце и гумени дрвени нозе за затворен простор

DEN 3184.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис. Современиот дизајн и модните трендови и повеќе детали обезбедуваат висококвалитетни столчиња за спални соби. Столот на акцент има тапацирано седиште, наклон потпирач за грб и уредни потпирачи за рака, овозможувајќи ви да легнете и да се опуштите во удобноста на тапацирот. Покриени со мека. и издржлива ткаенина што е пријателска со кожата, дрвената рамка одговара на пена со висока густина, а нозете со кафеаво гумено дрво обезбедуваат зголемена стабилност. Едноставниот дизајн и модернистичкиот стил го прават овој модерен единечен клупски стол совршено одговара на вашиот стил на декорација . привлечни и осветлувајте ја вашата соба .. Спецификации. Боја : Беж. Материјал : ткаенина, гумено дрво, тапацирано, пена. Севкупна димензија : 25.9 L x 20 W x 32.3h инчи. Димензија на пакетот : 28.4 L x 34.4 W x 27,5 H инчи. Тежина на пакет : 41,9 фунти. Број на ролери : 2. Набавете белешки. 1. Бојата на производот може да биде малку поинаква под различно светло. 2. Големината на производот се мери рачно, може да има малку цврста структура на грешка : оваа фотелја користи висококвалитетна рамка за дрвени предмети за да спречи искривување на сигурни места за многу години. Овој стол е издржлив и не паѓа. Дрвени нозе : Четирите црни нозе се изработени од гумено дрво, обезбедуваат сигурна поддршка за овој стол за акцент, обезбедувајќи ја вашата безбедност и може да се користат неколку години. Удобно седиште : Столот користи подлога за пена со висока густина за да обезбеди одлична удобност за оваа шармантна фотелја, додека седиштето на седиштето обезбедува поддршка за грбот. Елегантен и стилски : Секој детал од клупскиот стол издвојува природна и удобна атмосфера, додавајќи допир на елеганција и стабилност во вашата дневна соба, спална соба, читална или канцеларија. Лесно за склопување и чистење : Ова столче за акцент е лесно да се собере за кратко време. Може да се избрише чисто со мека сува крпа.

Избор на купувачи..