• Неодамнешно
Детски момчиња и девојчиња магионичар костум мал
zoom_in

Детски момчиња и девојчиња магионичар костум мал

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашиот мал магионичар ќе сака да ја носи оваа забавна носија за Ноќта на вештерките или да се облече!. Мала големина на момчето (4-6х). Вклучува : елек со марамче, Кејп, стапче и врвна капа со зајаче. Направено во Кина Детски момчиња и девојчиња магионичар костум мал (4-6).

Избор на купувачи..