• Неодамнешно
Бесплатна маичка за џеб со долг ракав за мажи
zoom_in

Бесплатна маичка за џеб со долг ракав за мажи

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Цврсти материи, ленти .. сето тоа е случајно кул од бесплатното склопување. Овие маички со долги ракави, со класичен џеб на градите се направени во памук за удобен, секојдневен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Лесно, опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 џеб на градите има најважни работи. Карактеристики : екипаж. Машка маица за џеб на градите на мажите од бесплатно склопување.

Избор на купувачи..