• Неодамнешно
Гима 58 2-ниво ТВ штанд со 18 Електрично огниште до 65
zoom_in

Гима 58 2-ниво ТВ штанд со 18 Електрично огниште до 65

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

И таблетот на овој Шик ТВ штанд е доволно голем за да одговара на големината на повеќето телевизиски панели што е до 65 инчи . Конкретниот дизајн го прави ТВ да застане идеална украс за да одговара на вашиот дом и да внесува богата естетика и покачен стил во вашата соба. Високо квалитетни табли на ТВ -штанд обезбедуваат издржливост. Електричниот грејач на камин има стабилна рамка, која може да се користи долго време. Нето тежина на штандот : 68,5 фунти . Лесно е да се работи со далечински управувач или панел.Нашиот ТВ -штанд со електричен камин може да биде добар избор за вашата дневна соба. Да се ​​користи како ТВ -штанд или кабинет.

Избор на купувачи..