• Неодамнешно
Машки фанатици брендирани со Хедер морнарица Атланта Храбрите силни SWAT маица
zoom_in

Машки фанатици брендирани со Хедер морнарица Атланта Храбрите силни SWAT маица

DEN 368.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нека се знае дека сте посветен обожавател на Атланта Бравес секој пат кога ќе ја спортувате оваа силна маица SWAT од брендирана фанатици. Се одликува со задебелен график на Атланта Храбрите што тече хоризонтално низ градите и вратот на екипажот за класичен, обичен изглед. Земете ја оваа мета и лесно спарете ја со омиленото капаче или додаток инспириран од тим за духовна облека што ја удира надвор од паркот. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% памук. Вратот на екипажот. Увезени. Официјално лиценциран. Краток ракав. Графики за печатење на екран.

Избор на купувачи..