• Неодамнешно
Само мојата големина, плус, плус големина, ткаени панталони, исто така, во ситници
zoom_in

Само мојата големина, плус, плус големина, ткаени панталони, исто така, во ситници

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нема ништо полошо од тоа да се брзате и да мора да се борите за да ја ставите облеката. Оставете го вашиот без напор и во стил со овие само со мојата големина женски плус големина на ткаени панталони. Ова парче е совршено за некој што сака тексас, но не ги сака цврстите квалитети што понекогаш доаѓаат со тоа. Наместо вообичаеното отворање на летање или патент, овие само мојата големина доаѓа со удобна функција за влечење што го прави лизгањето во и надвор од овие безболни и лесни. Во меѓувреме, другите карактеристики, како што е спандексот, вклучени во овие фармерки, ви помагаат да извлечете максимум од нив. Памучната ткаенина исто така ќе ви помогне да останете удобни без разлика каде ве однесе денот. Само со мојата големина, женски плус големина, ткаени панталони : 96% памук, 4% Spandexdenimpantswovenstretchpluspull-onaplaial во разновидна боја на бои пред да се носат, машинско миење ладно внатре, само белило на не-хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо.

Избор на купувачи..