• Неодамнешно
Оригинална рака за контрола на замена на ОЕ, внатрешно грмушка
zoom_in

Оригинална рака за контрола на замена на ОЕ, внатрешно грмушка

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оригинална контрола за замена на ОЕС Оригиналната контролна рака е оригинален дел, во кутијата на производителот на автомобили, што е продадено од новиот дилер на автомобили. Карактеристики и придобивки : OEM-квалитет и директно вклопување за лесна инсталација. Снабдувач на оригинална опрема. Произведено со употреба на високо квалитетни OEM материјали. Вклучува фабрички наведен хардвер. Оригинална контрола за контрола на замена на ОЕ, w/o b/jnt, w/внатрешна грмушка.

Избор на купувачи..