• Неодамнешно
Дру Баримор, цвет дома теракота корална црвена внатрешна боја, галон, сатен
zoom_in

Дру Баримор, цвет дома теракота корална црвена внатрешна боја, галон, сатен

DEN 223.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дру Баримор Цветна домашна боја е нова колекција на убави бои од актерка, мајка и домаќин на дневна ток -шоу - Дру Баримор. Со уникатна палета на 27 омилени бои на Дру, цветните домови на бои нудат разноврсни неутрали, меки нијанси, смели акценти и нијанси во моментот за да ги остварат вашите соништа за внатрешни работи. Barrymore Flower Home е боја за супер-премиум со исклучителна скривка, што ја намалува количината на боја потребна за проекти со барање помалку палта. Специјално формулирано за да се обезбеди облога отпорна на мувла, цветната боја е совршена за секој внатрешен wallид од спални соби до бањи. Оваа боја е низок мирис и обезбедува одлична отпорност на дамки и чистење, поддржана од гаранција за живот. 100% акрилик. Шин : Сатен. Блокирање на дамки. Испратено безбедно и безбедно. Појавувањата додадени на оваа основна боја може значително да го зголемат нивото на VOC во зависност од изборот на бои.

Избор на купувачи..