• Неодамнешно
Чудо нација бебе момче и дете момче со копче без јаки кошула
zoom_in

Чудо нација бебе момче и дете момче со копче без јаки кошула

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со својот дизајн без јаки, ткаената кошула на Wonder Nation ќе го задржи вашето малечко да се чувствува пријатно додека изгледа најдобро. Копче-фронт, дизајн без јаки. Долги ракави со затворање на две копчиња. Единствен џеб на градите. 100% памук. Машина за перење. Направено во Бангладеш.

Избор на купувачи..