• Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски плус единечен градите, зимски грашок, зимски грашок, долг палто
zoom_in

Уникатни поволни цени, женски плус единечен градите, зимски грашок, зимски грашок, долг палто

DEN 777.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете ја вашата сезонска гардероба со овој женски долги палто со еден гради. Ова парче е исечено во дизајн со еден гради и грашок со палто со две копчиња за изјава од предната страна. Основни со наклонети џебови, долги ракави, целосно наредени и задно отвор. Фрли над фармерки или панталони за вонреден изглед, или со прилагодени здолништа и фустани за полиран ансамбл. Одделни алишта со ткаенина или боја, не бели, и железо на ниски температури. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите Girth Girth- ширина на рамото1x 48 3/8 45 5/8 17 1/42x 51 5/8 48 7 /8 17 7/83x 55 1/8 52 3/8 18 5/84x 58 5 /8 55 7/8 19 1/4 Единствени поволни цени Plusенски плус единечен граден половината зимска грашок со долг палто 100% полиестер. Затегната половината. Долги ракави. Завиткан палто. Увезени. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

Избор на купувачи..