• Неодамнешно
FAU Lotus & Pern Wood Planter, повеќе
zoom_in

FAU Lotus & Pern Wood Planter, повеќе

DEN 847.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Во живо подобро.safavieh faux 25 inch лотос и папрат дрво засади, мултимебрација на органскиот стил и сезонска убавина на нашиот Faux Lotus и Pern Wood Planter. Топлите, бледи тонови на папрати се акцентирани со рустикална сенка на лотосот. Фауксот ботанички убаво се соединува за да додаде текстура, димензија и боја во вашиот декор за есен. Растенијата се хостирани во шармантен дрвен пластеник. Се одликува со стилска, издолжена рачка за лесно да го носите вашиот сезонски декор на вашата ноќна ноќ, масичка за кафе или вклучена. Направено со дрво/пластика/сатен/метал/винова лоза. Боја : Мулти. Собрани димензии : 24 in. W x 19 in. D x 11 in. H. Тежина на артикалот : 1,65 фунти . не е потребно склопување. Големина на тенџере : 32 x 20,5 x 28 см. По приемот, распакувајте и одмотајте дрво/растение. Обликот и се наведнува на посакуваните агли. Избришете со мека крпа колку што е потребно за да се отстрани прашината . Додатоци во фотографијата (ите) во стилот на живот не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на мебел може да варираат малку. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе на Прови.

Избор на купувачи..