• Неодамнешно
Правилно зготвени рачни крцкави, рузмарин и мајчина душица, 5. мл
zoom_in

Правилно зготвени рачни крцкави, рузмарин и мајчина душица, 5. мл

DEN 370.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

Розмари и мајчина душица - ние извршивме рација во градината од билка! Овие француски инспирирани крцкави се создадени со вистински рузмарин и мајчина душица, сушени и земја пред процесот на готвење, ослободувајќи ги нивните природни масла, обезбедувајќи најсвеж вкус и вкус. Правилно готвење на рака, рузмарин и мајчина душица, 5,29 мл.

Избор на купувачи..