• Неодамнешно
Бела чанта за возрасни за возрасни за возрасни
zoom_in

Бела чанта за возрасни за возрасни за возрасни

DEN 320.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Hobo Tog добива модерно ажурирање од Becool со дизајн на Scrunch. Погодно и симпатично, оваа чанта за жени е одличен додаток за секојдневно излегување со главен оддел за да се одржи најважните работи. Со горната рака за носење или лента за рамо за да се движите без раце-облечете го вашиот пат! Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 9,25 "W x 6.625" H x 2,75 "D. Ширина се мери низ дното на торбата . Тип на рачка : горната рачка; лента за рамо на рамо. Затворање : Затворање на копчето за предвремени. Детали за внатрешни работи : Наредени. Hobенска вреќа за хобо торба од Бекол.

Избор на купувачи..