• Неодамнешно
Прилагодлив Држач За Завеса Со Завртки Држач За Завеси за Завеси за Завеси за Завеси За Прачка
zoom_in

Прилагодлив Држач За Завеса Со Завртки Држач За Завеси за Завеси за Завеси за Завеси За Прачка

DEN 167.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Случајно Од пазарот На Џојбај.Опис. Овие прилагодливи држачи за монтирање на шипка за завеси на ѕидот, изработени од железо, се цврсти и издржливи за употреба. Лесен за инсталирање, цврсто држете го завесниот столб. Одликувајќи се со гроздобер метален стил, тој е погоден за декор на куќата што трендови во ретро стил. Убави и прекрасни одредени држачи за прачки за избор. Функција. - Бренд : ВОРКУЛ. - Боја : Црна. - Материјал : Железо. - Големина : околу 10 х 4,5 х 1,5 см. - Големина : максималната ширина лево и десно е 3 см; средната ширина е 2,2; висината е 3 см. - Одговара за прачка со дијаметар од 15 до 22мм. - Лесен за инсталирање, удобен за цврсто држење на шипката за завеси. - Доаѓа со фитинг завртки и сидра за затегнување на прачката на место. - Убав и прекрасен одреден држач за избор. Погоден за прачка со дијаметар од 15 до 22мм. |Лесен за инсталирање, удобен за цврсто држење на шипката за завеси. |Доаѓа со фитинг завртки и сидра за затегнување на прачката на место|Убав и прекрасен одреден држач за избор.

Избор на купувачи..