• Неодамнешно
Sleep & Co Women'sенски и женски плус кадифни панталони за пижами
zoom_in

Sleep & Co Women'sенски и женски плус кадифни панталони за пижами

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Супер меки и удобни пингвински печати за печатење во пихрани панталони имаат и еластична лента за половината и лак пред себе. Ткаенината е толку мека и удобна! Може да се носи за спиење или да легнува наоколу. Совршен за сезоната на празници и прави одличен подарок! 100% Подарок за подароци за празници за полиестер.

Избор на купувачи..