• Неодамнешно
Братучед DIY памук восок со кабел, постелнина, ft., Црна
zoom_in

Братучед DIY памук восок со кабел, постелнина, ft., Црна

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Братучед DIY памук восок со кабел, постелнина, 75 стапки е совршена за многу различни проекти за уметност и занаети и накит. Совршен подарок за роденден! Користете го за специјални прилики како, Денот на мајката, Велигден, Божиќ или спортски настани! Број на модел 6123805. Унисекс за возрасни и тинејџери, секој што сака да ја искаже својата индивидуалност и креативност. Проверете ги сите други одлични предмети од братучедот DIY. 75 'восочен постелнина. Подобрете ги занаетчиските проекти. Користете за проекти за занаетчиство и накит. Боја : Црна. Братучед DIY производ. Тежина 0,04 lb.

Избор на купувачи..