• Неодамнешно
Девојки од wallид цвеќиња четкани со термички качулка во боја, големини 4-16
zoom_in

Девојки од wallид цвеќиња четкани со термички качулка во боја, големини 4-16

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изработена во многу мека и удобна ткаенина, оваа дуксерка на девојчињата од wallидот се одликува со дизајн на боја, кој е кул и стилски. Совршено за целодневно носење, врвните парови на девојчињата Pullover совршено со нејзините омилени хеланки или тексас за целосен, обичен изглед кој е симпатичен и трендовски. Материјал : 70% полиестер/25% рајон/5 %% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : блокиран во боја; термичка текстура; меко плетено тело. Карирана качулка со долги ракави за девојчиња од wallид цвеќиња.

Избор на купувачи..