• Неодамнешно
Индијанаполис Колтс Тула дами плетеа врвот Л.
zoom_in

Индијанаполис Колтс Тула дами плетеа врвот Л.

DEN 244.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, овој плетен L/S на Tula Ladies од НФЛ дефинитивно ќе покаже некој дух. Овој врв е направен со 95% полиестер 5% спандекс, вклучува ракави на Раглан, со име на тимот и графички лого на центарот на градите. Мекиот материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Дами L/S TOP. Раглански ракави. 95% полиестер 5% спандекс; машина што може да се пее; увезено. Графики за печатење на екран. Официјално лиценциран. Бренд : НФЛ.

Избор на купувачи..