• Неодамнешно
Без граници јуниори со краток ракав, исмејувачки фустан за отсекување на вратот
zoom_in

Без граници јуниори со краток ракав, исмејувачки фустан за отсекување на вратот

DEN 288.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Еден и готово-овој фустан со вратот со кратки ракави без граници е забавно, флертно откритие со чипка, детали за исечоци со громити. Овој фустан е обележан со својата удобна силуета на каросеријата, што го прави совршен за скоро за секоја пригода. Поставете го со вашата омилена тексас јакна и пар со патики за секојдневен ден, или облечете ја со омилените потпетици за ноќен изглед. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : мини; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : потсмев на вратот; Дизајн на пресек со детали за чипка и громите. Краток ракав на јуниорите се потсмева со отсекување на вратот од без граници.

Избор на купувачи..