• Неодамнешно
Лесно суво од лесни улични ладен водоотпорни чизми
zoom_in

Лесно суво од лесни улични ладен водоотпорни чизми

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покријте ги нозете во стилски, но издржлив слој на заштита за зимските месеци со ладен лесно суво од лесна улица. Направена на лесна и флексибилна надворешна плоча со длабоки канали и текстура за влечење. Направено со лесна грижа за материјали и внатрешна обвивка што обезбедува водоотпорна заштита. Стилски страничен патент е засилен за да ве остави суви. Лесен систем за удобност на движењето за поддршка и удобност. Завршено со удобно меко крзно од крзно за топлина. Ватиран багажник со факс на крзно и обвивка. Лесна и флексибилна пумпа. Лесно движење Ултралејтната лесна манжетна со потпетица до пети на пети покриено со топло крзно крзно. Заокружена форма на пети. Ниска пета од клин.

Избор на купувачи..