• Неодамнешно
1111фурон Животен Чај Боба Кадифен Перница За Гушкање Перница Мека Полнета Чаша Играчка Кукла Цртан Филм За Подарок Дома Софа Автомобил Орнаменти
zoom_in

1111фурон Животен Чај Боба Кадифен Перница За Гушкање Перница Мека Полнета Чаша Играчка Кукла Цртан Филм За Подарок Дома Софа

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : ПП Памук. Издржлив Материјал : Користење на изработен пп памучен материјал, фина изработка и добра текстура, што може да ви служи многу години. Голема Големина : доволно Голема за да се гушкам, често ја користам доживотната перница за гушкање бисерен млечен чај како одмор на вратот или само лежам во кревет гушкајќи ја.

Избор на купувачи..