• Неодамнешно
Капа За Враќање На Капачето Со Рамен Раб, Идни Отпечатоци Од Роботи Прилагодлива Жолта Бејзбол Капа За Возрасни
zoom_in

Капа За Враќање На Капачето Со Рамен Раб, Идни Отпечатоци Од Роботи Прилагодлива Жолта Бејзбол Капа За Возрасни

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Шапка за прицврстување за мажи-Прилагодлива Жолта бејзбол капа Со Рамен раб, која ве штити од оштетување од ув зраци.Една големина одговара на повеќето големини на главата, прилагодлива капа за враќање со рамен раб. Обем на капа : 22.4"-23.7" (57-60см), раб : 2,7 "(7см), висина : 5 " (13см).Рамната шапка е изработена од полиестер, вграден појас за апсорпција на пот, лесен и издржлив. Дизајнот на дупката за дишење ја зголемува пропустливоста на капачето, удобно за целодневно носење.Унисекс шапка со рамен обод погодна за сите сезони, патувања, секојдневни, хип-хоп, трчање, спорт, улично танцување, пешачење, риболов, плажа, излегување со пријатели, забави со костими или какви било други прилики.Стилски Иден робот дизајн бејзбол капа, лесен за совпаѓање и совршено прилагоден за облечена или секојдневна надворешна облека. Заштитете ја косата и очите од жешкото сонце.Најдобар Подарок : Класичните капи за враќање се совршени подароци за вашиот сопруг, татко, момче, син, ден на таткото, роденден, годишнини, Пензионирање, Божиќ, а исто така и Вашата Капа. Возрасни тренд рамен раб шапка. Една големина одговара на сите. Предвремено затворање. 6-панел структура бејзбол капа.

Избор на купувачи..