• Неодамнешно
Борниу Џемпери За Женски Обичен Цврст Пуловер За Рамо В-Вратот Блуза Врвови Со Долги Ракави Џемпер Клиренс
zoom_in

Борниу Џемпери За Женски Обичен Цврст Пуловер За Рамо В-Вратот Блуза Врвови Со Долги Ракави Џемпер Клиренс

DEN 527.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

44" Должина : 64cm/25. Овој есенски зимски женски џемпер ве става во центарот на вниманието и е прекрасно женствен.80" Ракав : 53см/20.98 "Ракав : 55см/21. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : Стил На Вратот : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.Карактеристики : Секојдневен, Долг Ракав, Половер ,Цврст Џемпер,Секојдневни врвови,Надвор Од Рамото,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Секојдневна блуза Аутунм. Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102cm/40. Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 99см/38. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.

Избор на купувачи..