• Неодамнешно
фаќач На Муви Муви Висечки Кафез За Фаќање Мува Стапица За Летање Преклопливи Муви Кафез За Стапици Со Тенџере За Градинарски Ранч Овоштарник
zoom_in

фаќач На Муви Муви Висечки Кафез За Фаќање Мува Стапица За Летање Преклопливи Муви Кафез За Стапици Со Тенџере За Градинарски

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : . Висечки дизајн, лесен за употреба. Виси на сонце во пролетната и есенската сезона,виси во сенката кога летото. Се препорачува да се стават рибните црева, расипаното овошје и друга храна во тенџерето за складирање мамки, бидејќи мувите сакаат да јадат рибна храна. Широко се користи во паркови, фарми за зеленчук, земјоделски пазари, кантини, ресторани, кланици, фарми, зелени појаси, погони за преработка на храна, дворови за ѓубре итн. надворешни средини. Изработена од висококвалитетна железна жица и конструкција на газа, преклоплива, издржлива и повеќекратна употреба. Еколошки, висока ефикасност, може да се закачи, преклопи и повторно да се користи. Лесно е . Забелешка : . 1. Мамката е клучот за кафезот. Можете да ги користите следниве работи како мамка, како што се пилешко висцерално, патка висцерална, риба висцерална, расипано овошје, кафеав шеќер + мраз, тестенини, пупки, пченка и така натаму. 2. Ве молиме виси дури 20 сантиметри подалеку од земјата. Спецификации : . Име На Предметот : Стапица За Летање. Материјал : Железна Жица + Газа + . Применлива Површина : Околу 25 метри. Главен Дијаметар На Телото : Прибл. 23см9.05ин. Висина На Главното Тело : Прибл. 30см11, 81ин. Пакет Листа : . 1 * Летаат Стапица. 1 * тенџере виси дизајн, лесен за употреба. Виси на сонце во пролетната и есенската сезона,виси во сенката кога летото. Се препорачува да се стават рибните црева, расипаното овошје и друга храна во тенџерето за складирање мамки, бидејќи мувите сакаат да јадат рибна храна. Широко се користи во паркови, фарми за зеленчук, земјоделски пазари, кантини, ресторани, кланици, фарми, зелени појаси, погони за преработка на храна, дворови за ѓубре итн. надворешни средини. Изработени од висококвалитетна железна жица, и.

Избор на купувачи..