• Неодамнешно
Вогеле Дами Мини Фустани Туника Маица Фустан Замав Летен Сарафан Боемски Лабави Црни С
zoom_in

Вогеле Дами Мини Фустани Туника Маица Фустан Замав Летен Сарафан Боемски Лабави Црни С

DEN 282.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Летни Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Специјалниот Дизајн Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Натпревар - Женски Секојдневни Фустани За Лето Многу Лесно Со Каква Било Комбинација На Накит Од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки или Дури И Патики. Женски Секојдневни Фустани За Лето Совршено За Да Се Совпаднат Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн : Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, V Врат, Еднобојна, Лабава Едноставна Облека Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.Карактеристики : 1. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.

Избор на купувачи..