• Неодамнешно
Inleife Целосна Должина Панталони За Жени Мода Обичните Цврсти Жени Еластична Половината Џеб Лабава Панталони
zoom_in

Inleife Целосна Должина Панталони За Жени Мода Обичните Цврсти Жени Еластична Половината Џеб Лабава Панталони

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Модни Жени Плус Големина Секојдневен Цврст Еластичен Џеб На Половината Лабави Панталоникарактеристики : 1.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 79см/31.98 "Колк : 96см/37.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Големина : XL Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66см/25.

Избор на купувачи..