• Неодамнешно
Паураде Спортски Пијалок Сорта
zoom_in

Паураде Спортски Пијалок Сорта

DEN 175.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заменете Ги Електролитите Со Powerade YON4 ION4 е напреден раствор на електролити во нивниот спортски пијалок кој заменува четири електролити природно изгубени во пот : натриум, калиум, калциум и магнезиум.Powerade : Вкусот На Хидратација За Време На Играта има причина зошто шишињата за спортски пијалоци Powerade се гледаат настрана, од младински спортови до добрите.

Избор на купувачи..