• Неодамнешно
Поправка Боја Оз Основен Капут, Проѕирен Капут И Прајмер Компатибилен Со Фантомски Црн Бисер Ауди ТТ
zoom_in

Поправка Боја Оз Основен Капут, Проѕирен Капут И Прајмер Компатибилен Со Фантомски Црн Бисер Ауди ТТ

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричката боја на вашите возила. Имаме неколку опции за избор. Сите избори се совршени за мали допири, гребнатини, карпести чипови и уште поголеми површини. Сите наши бои се прецизно усогласени, уретански бои кои се издржливи и одлични ЗА самостојни работни места кои изгледаат професионално. Ве молиме видете погоре за детали за нашите опции за аеросол. Подготвената површина обезбедува Основниот Слој и Проѕирниот Слој на Уретанот да имаат професионални трајни резултати. Основниот Слој од уретан е прецизно измешан за совршено да одговара на бојата на вашите возила. Чистиот слој е ОТПОРЕН НА УВ, лежи рамно и има одличен сјај. Прајмер, Основно Палто и Проѕирно Палто се супер брзо сушење. Содржи една конзерва Од 7,5 мл Прајмер, една конзерва Од 12 мл Боја За Основно Палто и една конзерва Од 12 мл Проѕирно Палто.

Избор на купувачи..