• Неодамнешно
Тони Хоук 31 Попсикула вселенски јастреб Комплетен скејтборд со про-камиони- возраст 5+, целосна црна лента за зафаќање, дијаметар на тркалото, лагери за ABEC
zoom_in

Тони Хоук 31 Попсикула вселенски јастреб Комплетен скејтборд со про-камиони- возраст 5+, целосна црна лента за зафаќање, дијаметар

DEN 799.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Скејтборд Тони Хок 31 "Popsicle Space Hawk ви дава крајна палуба за скејтборд со про-камиони и тркала за кој било обожавател на легендарниот скејтер! Девојки и момчиња кои имаат потреба од табла што може да се одржи на локалната рампа за скејтпарк или скејтборд. Целосниот скејтборд пакет е совршен за активни деца на отворено. Нашите скејтборди на Тони Хоук Попсикула ви даваат сè што ви треба за да го погодите скејтпарк самоуверено! Трајниот Палубите на скејтборд обезбедуваат скејтборд на вашите деца да може малку да се злоупотребува на скејт -рампата, а елегантниот традиционален дизајн ги прави нашите скејтборди многу поразновидни од стандардните скејтборди на Крузер. Службената палуба за скејтборд Тони Хок. Про -камиони и тркала од скејтборд вклучени. Одлично за скејтпарк и Употреба на скејт рампата. Забавна и уникатна 31 ”Дизајн на палубата на скејтборд Тони Хок за fansубителите на легендарниот скејтер. Про -камиони за зголемена стабилност и разноврсност. 50ммкс30мм во боја на скејтборд тркала со жлебови на влечење. Издржлива целосна црна лента за зафаќање. Сјајно завршување на долната страна. Абек 3 лежишта. Лесно за подигање и употреба. Одлично за почетници и ветерани на скејт.

Избор на купувачи..