• Неодамнешно
Камера За Заден Поглед, Ahd IP Водоотпорна Обратна Камера Широк Агол Лесна Инсталација ЗА 12v Автомобили Ван Камиони Rс
zoom_in

Камера За Заден Поглед, Ahd IP Водоотпорна Обратна Камера Широк Агол Лесна Инсталација ЗА 12v Автомобили Ван Камиони Rс

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Камера За Заден Поглед, Ahd IP68 Водоотпорна Обратна Камера 170° Широк Агол Лесна Инсталација ЗА 12v Автомобили Ван Камиони RVs Specification : Тип На Ставка : Резервна Камера Материјал : камера од типот На Пластика со прекинувач CVBS&AHD, референтна линија прекинувач Палчипови На Камерата : 4536 fish eye стакло lenshorizontal Агол : 170 степен Вертикален Агол : 100 Степени СТАНДАРДНО Е Ahd Сигнал, Сечење Зелена Жица Е Cvbs Сигнал стандардно Е Заден Поглед Со Референтна Линија, А Сечењето На Белата Линија Е Заден Поглед Без Референтна Линија : 720p cvbs : 640 X 480power напојување : Dc12vtv Систем : Ahd Е Pal,cvbs е ntsc конектор со 6m Видео Кабли супер Ноќен Пакет Листа : 1 x автомобил камера1 X прирачник 2 X ЗАВРТКА1 X ЛИНИЈА ЗА ПОВРЗУВАЊЕ1 X Торба За Складирање1 X Видео Кабел Со ntsc видео СИСТЕМ, СВЕТЛИ Бои И Квалитет На Слика Со Висока Дефиниција, Ви Овозможуваат Јасни Слики. 170° хоризонтален агол, 100° вертикален агол, широк опсег на заден поглед, ефикасно подобрување на обратното. Има напреден систем за рикверц со линии за водичи за паркирање, што го прави паркирањето полесно од кога било. ИП68 водоотпорен, не е лесно да се оштети, може слободно да се користи на отворено без страв од дождливи денови.

Избор на купувачи..