• Неодамнешно
Точка Фитнес Модул
zoom_in

Точка Фитнес Модул

DEN 639.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР - овој организатор на електрични алатки помага да ги складирате вашите дневни рачни и електрични алати, алатки што работат со батерии и нивните батерии.Складирање на алатки за да го максимизирате просторот во Вашата Барака/работилница/Гаража. ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ - оваа решетка за складирање на тешки алатки е изработена од издржлив материјал. Исто така, држачот за електричен алат лесно поддржува повеќе алатки со две лавици за поставување батерии или други предмети. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ - оваа лебдечка полица за алат доаѓа со сите делови за завртки може да се монтираат на ѕиден прирачник за неколку минути. СИТЕ ПРИЛИКИ И ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ - оптимизираниот дизајн на организаторот на електрични алатки го прави одличен за закачување на работилница и магацин за гаражни бараки. Тоа е одлична идеја за подарок за мажи, сопруг, тато, татко, момче, На Денот на Таткото, Роденден, затоплување на куќата итн. Големина : 7, 9х17, 3х7(инчи).

Избор на купувачи..