• Неодамнешно
Елешни Брифи Женски Гаќи Долна Облека Со Висок Струк Долна Облека Што Дише Женски Гаќи Црн XL
zoom_in

Елешни Брифи Женски Гаќи Долна Облека Со Висок Струк Долна Облека Што Дише Женски Гаќи Црн XL

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Одговара : одговара точно на големината. Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс. Должина На Облека : Нормално. Тип На Шема : Крпеница. Стил : Мода. Содржина На Пакетот : . 1 Х Гаќи Женска Табела Со Мали Димензии : . Големина : М САД : 6 Половината : 56см/22.05" : 60см/23.62"Големина : Л САД : 7 Половината : 60см/23.62" : 64см/25.20"Големина : XL US : 8 Половината : 64см/25.20" : 68см/26.77"Големина : XXL САД : 9 Половината : 68см/26.77" : 72см/28.35"Големина : xxxl сад : 10 половината : 72cm/28.35" : 76cm/29.92"големина : xxxxl сад : 12 половината : 76cm/29.92" : 80 CM/31.50"големина : xxxxl сад : 14 половината : 80cm/31.50" : 84cm/33.07" 9 95% памук. Памучна Долна Облека, Без Пилинг, Без Стискање, Без Врзување,Не Премногу Тесна, Но Не Лабава, го намалува Изгледот На Врвот.памукот Има Добра Пропустливост што Ве Одржува Да се Чувствувате Удобно. Женска Волна Долна Облека Пакети. ❥Се Претпочита Миење Раце Со Ниска Температура Со Исти Бои. Кога Машинско Перење, Препорачајте Нежен Режим На Перење. Рафли За Жени. Овенот Е Многу Нежен За Кожата, А Појасот Е Исто Така Удобен И Не Е Премногу Стегнат. Женска Долна Облека Големина 8. Користи Долна Облека Со Низок Струк И Убаво Растеглива. Широк Еластичен Појас, Без Тркалање Или Гроздобер, Но Совршено Груб,Ве одржува Удобно Да Ги Носите Цел Ден и ноќ. Блуза За Новогодишната Ноќ. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

Избор на купувачи..