• Неодамнешно
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1977 Година-Калем За Палење На Векот Буик
zoom_in

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1977 Година-Калем За Палење На Векот Буик

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

1977-1981 Буик Век Палење Серпентина Белешка Серпентина Лента Премиум Квалитетсе Вклопува Години : 1977 1978 1979 1980 1981фитс Мотори : оем #с : 1694925-Ц1, 1875894, 1985473, 1988500, 1988665, 8131936, 10497132, 12498335, C0 NP 12029 А, J8131936 Атрибути На Производот : Пол На Конектор : Нема Содржина На Конектор : Локација За Монтирање На Серпентина За Палење : Надворешен Термин Пол : Машки Термин Количина : 3 Тип На Термин : Жичен Прстен И Напон На Сечилото : 12 Гаранција За Живот На Делови. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Избор на купувачи..