• Неодамнешно
Пливање Здолништа Жени Сплит Костим За Капење Здолниште Вградени Шорцеви За Пливање Долни Костими За Капење Со Висок Струк За Жени Спортски Јога Шорцеви Здолниште
zoom_in

Пливање Здолништа Жени Сплит Костим За Капење Здолниште Вградени Шорцеви За Пливање Долни Костими За Капење Со Висок Струк За

DEN 268.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Половината : 66-76см/25,98-29,92" колк : 76-86см/29,92-33,86 "Должина На Дното : 35см/13,78". Големина : М Половината : 70-80см/27,56-31,50" колк : 80-90см/31,50-35,43 "Должина На Дното : 36см/14,17". Големина : Л Половината : 74-84см/29.13-33.07 "Колк : 84-94см/33.07-37.01 "Должина На Дното : 37см/14.57". Големина : XL Половината : 78-88cm/30.71-34.65 "колк : 88-98cm/34.65-38.58 "Должина На Дното : 38cm/14.96". Големина : ХХЛ Половината : 82-92см/32.28-36.22 "Колк : 92-102см/36.22-40.16 "Должина На Дното : 39см/15.35". Пливање Здолништа Жени Сплит Костим За Капење Здолниште Вградени Шорцеви За Пливање Долни Костими За Капење Со Висок Струк За Жени Спортски Јога Шорцеви Здолниште Пливањекарактеристики : + Материјал●Полиестер и Спандекс.Материјал за брзо сушење. Еластичното и мазно прави да се чувствувате удобно цело време во вода или на плажа.Questares дека оваа врвка половината солидна пливање шорцеви има многу секси чипка исечок со едноставна еднобојна боја . Погоден за Сите врвови За Пливање, елегантен и моден!.€Дизајн € оваа Пливање Шорцеви Има Појас.Половината е дизајнирана со еластичен струк и прилагодување на врвката за да ги задоволи вашите поголеми барања за големина + Прилика+ Шорцеви За Табла Погодни За пливање, одмор на плажа, забава во базен, сурфање, качување и други активности на вода + Големина 5 големини што ви се достапни : S-XXL, ве Молиме изберете ЈА ГОЛЕМИНАТА НА САД што ви треба.Пол : Женска Сезона : летен костим за Капење тип : Дводелен материјал : Полиестер овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Избор на купувачи..